„Anjelská“ Majka: „Bola som prekvapená, že systém JobAngels funguje úspešne.“

Najčastejšia otázka pri klientskych stretnutiach, ale aj stretnutiach s kamarátmi a známymi je, „Kto sú to tí anjeli?“ Dnes Ti toho úspešného predstavíme. Volá sa Majka Jablonovská.

1) Majka, ako si sa dozvedela o jobangels.co?

O jobangels.co som sa dozvedela náhodne, cez Facebook, kde ma Vaša ponuka hľadania práce veľmi zaujala. V ten deň som sa zaregistrovala a začala hľadať vhodnú prácu pre mňa. Zároveň som zdieľala ponuky cez online media pre ostatných.

2) Prečo si sa rozhodla, že budeš zdieľať ponuky? Čo Ťa k tomu viedlo?

Ponuky som sa rozhodla zdieľať preto, aby som pomohla aj mojou iniciatívou nájsť vhodného kandidáta pre danú ponuku práce. Na Slovensku je veľa šikovných ľudí, ktorým sa ťažko hľadá vhodná práca a tým, že jobangels.co bol začínajúci start-up, bolo ho treba zviditeľniť. Preto som začala zdieľať ponuky.

3) Ako jedna z prvých si našla úspešného kandidáta. Poznáte sa?

Keď ste mi oznámili, že vďake mne ste našli vhodného kandidáta, bola som veľmi rada. Bola som prekvapená, že systém JobAngels funguje úspešne. Žiaľ, s kandidátkou sa nepoznám, ale určite, ak by sa dalo, rada  by som  ju spoznala 🙂

4) Odporučila by si našej komunite nejaké „špeci“ triky, ako nájsť toho ideálneho človeka?

Ideálni ľudia sa hľadajú ťažko, ale treba už počas vysokoškolského štúdia kontaktovať firmy a spoločnosti, že ste schopní nájsť vhodného kandidáta. Spolupracovať so študentmi, aby videli cieľ ich štúdia.

úspešný JobAngel Majka
úspešný JobAngel Majka

Viktor

Pridaj komentár